La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

1

hurraoptymizm uruchomił się :P
Też się cieszę z dobrej pierwszej połowy i znakomitego Leo, ale ochłońcie niektórzy, bo już widziałem komentarz iż tak grając możemy być mistrzami xd

0

@kamilo0066 tak, trzeba się cieszyć z każdej wygranej w tym sezonie i to z taką ilością goli. Nie będę ciągle narzekał i wszędzie widział negatywów ekhem :)

0

@Jakchcesz Nie chodzi aby od razu narzekać, ale bez pompowania balonika, bo takie komentarze są niepotrzebne zwłaszcza że nie gramy na razie z rywalami z najwyższej półki.

1

@kamilo0066 Ty jak zwykle narzekasz;) Cieszmy się z małych rzeczy. A komentarze typu, który przytoczyłeś to raczej trolle albo pisane z przymrużeniem oka. ;)

0

@Witekk10 Gdzie tu narzekanie? widzę jakieś problemy :)

0

@kamilo0066 Jakie problemy? Pewnie psychiczne, nie? Hehehe.
Przeszkadza Ci hurraoptymizm i piszesz o tym na forum, to tak jakbyś narzekał.
Nie ma się do czego przyczepić w dzisiejszym meczu, nawet do Griezmanna. ;)
Pozdro. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?