La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

1

Chciałbym żeby zmiennicy dostali szansę ale przypuszczam że Koeman zacznie robić zmiany gdzieś dopiero w 70 minucie i nie wykorzysta wszystkich. Jeśli tak będzie to nie ogarniam typa

0

@MaŁolat wiesz, jakbym był nim i widział że chłopakom dobrze się gra, że w końcu łapią wiatr w żagle i cieszą się grą sama w sobie to też bym im dał sobie pobiegać żeby ich dobrze nastawić na kolejne mecze.

0

@busquets5 Żeby pobiegać to od tego mają treningi ale weź też pod uwagę że piłkarze tacy jak Alba, Busquets, Messi czy Pedri grają od deski do deski i po prostu powinni odpocząć a to jest idealna okazja też żeby w końcu zmiennicy dostali szansę i a nóż pokazali się z dobrej strony.

0

@MaŁolat z tych których wymieniłeś wszystko grają tylko Messi i Pedri. Alba niedawno wrócił po kontuzji i długo nie grał. Wiadomo, zmiany są potrzebne, ale aspekt psychologiczny jest równie ważny.

0

@busquets5 Owszem ale chodziło mi też o to że Alba jest teraz piłkarze niezbędnym i nie wyobrażam sobie żeby (odpukać) wypadł z gry przez jakąś kontuzję podczas gdy także nie ma Roberto - dlatego zapobiegawczo powinien zejść powiedzmy w ok. 70 minucie. Busquets za to gdy grał ostatnio fatalne mecze (dzisiaj gra nieźle) to Pjanić siedział na ławce (a gorzej by nie zagrał mimo że sam był przeciętny) więc przynajmniej powinien wejść z ławki. Konrad siedział na ławie podczas gdy Trincao wchodził i nigdy nic nie wnosił do gry podczas nieobecności Fatiego na skrzydle więc także powinien przynajmniej dostać szansę i te 10 czy 15 minut powinien pograć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?