- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1732 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1732 Culés
1
Co kieruje ludźmi którzy po wyjściu z toalety "myją" ręce w taki sposób że przez sekundę płuczą je pod kranem i wycierają w spodnie? Albo nawet już nie w spodnie tylko normalnie w ręcznik. Ale po co w ogóle moczą te ręce skoro i tak nie są one umyte? Naprawdę mnie to ciekawi, to taki odruch żeby coś zrobić po wyjściu, czy żeby ludzie się nie patrzyli że wyszedł z kabiny i od razu wychodzi z toalety?
1
@Nano22 to samo co ludzmi idacymi do spowiedzi, a pozniej znow popelniajacymi swiadomie czyn z ktorego sie spowiadali
3
@Nano22 zacznijmy od tego, że większość ludzi w Polsce o myciu rąk "dowiedziało się" dopiero przy koronawirusie
3
@Nano22 Zakładam to drugie. Był robiony kiedyś eksperyment, gdzie ludzie w pustych toaletach w większym procencie nie myli rąk niż w sytuacji, gdy ktoś był
1
@Rust_Cohle A co jak ktoś powie że nie ma żadnych innych grzechów oprócz kłamania? Wtedy jakby skłamał mówiąc że ma tylko jeden grzech, ale się wyspowiadał z tego przecież?
1
@barcelonaLM To fakt, ponoć "dzięki" koronawirusowi, zmniejszyła się liczba tzw. "chrób brudnych rąk"
1
@barcelonaLM To akurat temat na osobną dyskusję :D Jeden z nielicznych plusów tej pandemii że faktycznie część ludzi ZACZĘŁA myć ręce. Ale mi chodzi ogólnie w publicznych miejscach. Nie chodzi tylko o Polskę, bo zauważyłem to w pracy w Holandii akurat. Często jest tak że ktoś wychodzi z toalety i tak robi, albo jak wchodzi do kantyny na przerwę to tak samo myje ręce przed jedzeniem. No ja tak bym nie potrafił, bo to bez sensu, albo umyj te ręce porządnie, albo nie myj wcale.