La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

konto usunięte

0

Kto według was prezentuje się lepiej na prawej obronie, Roberto czy Dest?
Moim zdaniem Roberto powinien grać w pomocy lecz jak Dest by miał kontuzję czy coś to powinien go tam zastąpić.

1

@FilipeX Jak dla mnie Dest jest bardzo obiecującym zawodnikiem, pokazal potencjał. Ale na ten moment to Sergi jest lepszy

4

@FilipeX Dest ostatnio trochę przygasł, ale i tak bardziej się nadaje na PO niż Roberto, który jest wolny jak traktor i pierwszy szybszy skrzydłowy go objedzie.

0

@FilipeX Na PO Dest. A Roberto chciałbym zobaczyć w pomocy obok De Jonga :D

konto usunięte

0

@FilipeX Myślę że Dest potrzebuje odpocząć bo gra ostatnio w każdym meczu i może też obniżył loty bo wie ze nie ma zbytniej konkurencji na swojej pozycji? Jak wroci Roberto to myślę że i Dest zacznie grac lepiej. On jest bardzo mlodziutki także wahania formy sa naturalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?