La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

5

Wystarczyło trochę śniegu na Śląsku i już wszystko kurła poopóźniane. Zrobienie 21 km + powrót zajęło mi dziś łącznie prawie 6,5h.

Ale za to jest pretekst by se kupić dobry krafcik i kebsa na późny wieczór przy sajberpanku, "bom wk****y". Tak trzeba żyć.

0

@macio_944 Czym te 21 km robiłeś? Samochodem? xD Na rowerze byś zrobił w mniej niż godzinke

1

@macio_944 Krafcik + Cyberpunk to bardzo dobra kombinacja!

1

@don'T.R.I.P.e Autobus + pociąg. Zwykle zajmuje mi to 2/2.5h w 2 strony, dziś prawie 7h. Wyszedłem przed 17, jest 22:30 a ja ciągle w trasie... Będę po 23 w domu. Porąbane, Koleje Śląskie zrypaly sprawę, bo mają gigantyczne opóźnienia.

A na prawko mam nadzieję, że w tym roku w końcu uda mi się pójść. Trzymaj kciuki :)

1

@macio_944 To serio, o ile nie masz nie wiem jakich wielkich śniegów to polecam rowerek, jakąś hybrydke i dobre światło bo to naprawde szkoda czasu a i zdrowia bo siedzisz i gnijesz w tym pociągu. A w razie czego zawsze załadujezz rower do pociągu i przyjedziesz chyba. No chyba że jakaś niebezpieczna droga czy coś. No i trzymam kciuki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?