- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
14
Ale jestem nakręcony na ten SPH. Nie wiem, czy to dlatego, że podświadomie wiem, że w La Lidze będzie ciężko odrobić straty, czy dlatego, że dla mnie liczy się każde trofeum (nie licząc może tych towarzyskich, nieoficjalnych). A może też dlatego, że widać coraz większą poprawę w naszej grze, Leo się odblokował, a Pedri czaruje. Wpływ na to może mieć też to, że ostatnio pokonaliśmy Bilbao, a real dalej gra padakę. Szanse mamy i to na pewno spore. Zwłaszcza, że nie załapało się Atletico, które mogłoby sprawić duże problemy.
Trzymamy kciuki, vamos!!!
3
@LuisSalvano Mi tam ten puchar rybka, ale El Clasico w finale byłoby bardzo emocjonujące :D
1
@LuisSalvano Ja jestem nakręcony bo w finale możemy zagrać z Realem i ich pokonać.
4
@LuisSalvano Zazdroszczę takiego podejścia. Dla mnie Superpuchar zawsze był takim pół-towarzyskim turniejem który otwierał sezon. Był to czas na jakieś eksperymenty, nowi piłkarze debiutowali w tych meczach i wiadomo fajnie było zacząć sezon od wygranej, ale w przypadku porażki nie było jakiegoś wielkiego smutku. A w tej nowej formie to dopiero jakiś żart jest. Szczególnie patrząc trochę szerzej niż że "to tylko 2 mecze". No niezupełnie. Podróż w środku sezonu, szybkie mecze i podróż z powrotem. A co możemy zyskać? Ano puchar. Ale czy ta gra jest warta świeczki? Dla mnie ani trochę.
0
@Nano22 Rok temu miałem podobne podejście, ale to ze względu na to, że odbył się on bardzo daleko. Trudno, na formułę turnieju wpływu nie mamy, a każde trofeum w gablocie cieszy. Z drugiej strony, jeśli byśmy go nie wygrali, to też rozpaczać nie będę bardzo. W związku z czym, taka sytuacja win to win (o ile real nie będzie zwycięzcą) :D
0
@LuisSalvano
powiem tak sezon z SPH, Pucharem Hiszpanii, walką do samego końca w Lalidze + wreszcie dobry występ w LM, nie będę pisał czego oczekuje po LM bo na ten moment to na razie czekam - byłby dobrym sezonem
mam nadzieję że 2 część sezonu będzie zdecydowanie lepsza i nawet jak nie uda się zdobyć mistrza to zostaną zbudowane podwaliny pod zespół na kolejny sezon
0
@LuisSalvano jesteś nakręcony bo Leo się odblokował, rzecz w tym że nie pojechał z drużyną nawet xd
0
@Transu96 Nie wiadomo, czy nie zagra. Może dojechać później z jakiegoś powodu. Było info, że wszystko jest ok i ma zielone światło do gry.
0
@LuisSalvano Real nigdy nie wymieka jak zaczyna sie gra o Puchary. Zawsze to tak jakby inny zespol.