La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

1

Chyba ze szczęścia, albo córka znowu ma gorszy humor i nie chce się bawić..
https://icdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2020/11/Video-Griezmann-almost-in-tears-for-Barcelona.jpg

0

@jedrek7000 no pewnie najlepiej się śmiać z gościa, który widać, że ma problemy...

0

@tomcias10 Ma z głową i to poważne, w życiu strzelałem kilka tysięcy karnych i nigdy tego tak źle nie zrobiłem a jestem amatorem.

0

@jedrek7000 ale chyba w polfinale pucharu Hiszpanii nie strzelales. W okręgowce ja też grałem i robiłem lepsze akcje niż Griezmann teraz. I co z tego? Widocznie skoro się żaden z nas nie wybił wyżej to psychy do tego nie mamy, więc nie wiem po co takie przytyki do niego jeszcze w przypadku kiedy ewidentnie coś w głowie jest nie tak u niego. Takie śmiechy ze strony kibiców na pewno mu pomogą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?