La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

2

De Jong też nie strzelił karnego ... tak dla przypomnienia ;) W meczu jednak grał super podobnie jak Griezmann. Ich dwójkowa akcja dała nam prowadzenie z jedynego gola z akcji w tym meczu.

0

@sokot Griezman grał średnio w meczu oprócz tej asysty, a De Jong, faktycznie nie strzelił, ale Griezmann jednak miał kluczowego karnego

1

@sokot Griezmann super?! Przecież przez 120 minut zrobił tylko jedną dobrą rzecz- zaliczył asystę. Tak to zniknął bądź marnował okazje. Słabiutki mecz i znowu bez Leo nie ma gry w przodzie.

0

@Barcza223 przypomne że po ręce De Jonga doszło do wyrównania .... mecz miał wiele oblicz ;)

konto usunięte

0

@sokot de Jong nie skompromitował się wywalając piłkę 5 metrów nad bramka

0

@Barcza223 W serii jedenastek nie ma nieistotnych karnych. Każdy jest tak samo ważny

2

@Abominacja Gdyby nie De Jong nie było by w ogóle karnych i dzięki niemu i Griezmannowi byśmy wygrali w meczu. Tu nie ma co się pastwić nad zawodnikami. Dali z siebie wszystko, grali 120 minut i należy ich za to szanować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?