La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

konto usunięte

6

Braithwait 15 spotkań w lidze w tym sezonie. 2 gole.
Wolałbym byle jakiego napastnika z rezerw. Gorszy by raczej nie byl a nawet jeśli to bez znaczenia. Nie kosztowalby 30 milionow

1

@FDJ w rezerwach nie ma żadnej dziewiątki

0

@ChampionLW Są ale kozaki pokroju Manaja, albo młodziki pokroju Gerarda Fernandeza

konto usunięte

1

@ChampionLW to nawet wystawiać tam kogoś kto gra na 9 w rezerwach. Obojętnie. Jak na razie Braithwait kosztował 30 milionow wniósł tyle co byle jaki junior i pcha się do karnych.
Argumenty typu " może się przyda" tez słabe bo tak samo "może by się przydał" ktoś z rezerw i strzelił kilka goli albo jakaś ważna bramę w jakimś meczu. Nie widzę różnicy poza cena i chęcią na karne których nie umie się strzelać.
Jął Braithwait taki ambitny i chce zostać to niech pokaże ze na to zasługuje a nie gra na poziomie juniora 29 letni piłkarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?