- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
3
Az dziw bierze ze bywaja jeszcze ludzie, którzy zastanawiają się Valdes czy Ter Stegen:D
3
@ksobi A gdzież to się takie rozkminy odbywają? ^^
10
@ksobi Valdesa niektórzy wola przez większą charyzmę i dość specyficzny styl bycia. Umiejętnościami, Mats jest lata świetlne przed nim
0
@ksobi no nie wiem...valdes nie dostal 8 bramek w tylek czy 4 od liverpoolu.
0
@ksobi oczywiście ze Valdes przystojniejszym tez uważam się nie ma się nad czym zastanawiać (No homo)
1
@MesQueUnClub_87 a tutaj bywały takie komentarze, a w ogóle jak miał sezon gdzie przydarzyło mu się kilka kiksów. Tak czy siak było widać że Valdes to nawet koło niego nie stał. Victor to chyba miała być odpowiedź na Ikera w bramce Realu. Dla mnie to był bramkarz jakich wtedy w piłce było mnóstwo
0
@amanter dobry troll:D
1
@amanter Buhahaha no na pewno taki mecz jest wyznacznikiem umiejętności bramkarza, obrona grała na poziomie okręgówki i co akcja to autostrada do bramki :D oby to był troll ^^ Jedyne na co można by zwrócić uwagę to, że miał fatalne wyprowadzanie piłki w tym meczu, ale to, że wpadło 8 goli to nie można zrzucać wyłącznie na bramkarza, który jest ostatnim zawodnikiem w formacji obrony.
0
@ksobi luz ale fakty sa takie ze ter stegen wpuscil 15 bramek w 3 spotkaniach ostatnich edycji LM
1
@amanter Fakty są takie, że z liverpoolem nasza obrona była fatalna a z Bayernem Ter Stegen grał sam
1
@amanter A Messi w ostatnich 4 sezonach LM w fazie pucharowej ma tylko 1 gola strzelonego na wyjeździe. I czy to sprawia że jest średniakiem? W takich spotkaniach wina spada na wszystkich, a nie tylko na Stegena