- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
0
istnieje spora walka o najgorszy transfer. Coutinho czy Griezmann; Griezmann czy Coutinho, ale trzeba chyba zacząć brać na serio kandydature Trincao. Wiem, że kosztował 100mln mniej, mniejsze oczekiwania, ale ten gośc to jest parodia. W lipcu byłem na meczu 4ligowych druzyn, któreg grały towarzysko i tam Ci skrzydłowi prezentowali się o niebo lepiej od niego. Nienawidzę Griezmanna, ale ten przynajmniej pobiega i coś odbierze; Coutinho czasami coś pogra z klepki, coś pokiwa, a ten Portugalczyk dno dna
5
@FCB24 Sugerujesz, że 4-ligowcy lepiej poradzili by sobie w Barcelonie od piłkarza, który regularnie grał w jednym z czołowych klubów z Portugalii. To jest tak absurdalne co napisałeś, że aż szok, że masz taki tok rozumowania.
5
@Jacu327 Gosciu pisze, ze "nienawidzi" Antka. Czego sie spodziewasz po takim kolesiu.
"Nienawidziec"? Za co? Czyzby mu Antek rodzine harmonia wymordowal?
0
@Jacu327 jest cos takiego jak hiperbola/wyolbrzymienie, tu masz tego zastosowanie; ale Trincao obecnie w zadnym zespole z La Ligi by nie miał miejsca w podstawowej 11; gośc rozegrał juz tyle minut a nie ma nic co go broni. Wczoraj wszedł pod koniec meczu (regularnego) i nie mógł wyprzedzić goscia, który grał cały mecz....zajebisty skrzydłowy
1
@FCB24 Ci skrzydłowi z 4 ligi grali przeciwko drużynie z 4 ligi.Na to już nie wpadłeś przy porównaniu? Griezmann ostatnio strzela i asystuje,ale to oczywiście też przemilczałeś.Porównanie z taką samą dawką głupoty jak wpisy w stylu ,,na orliku lepiej to chłopaki robią'' :D
0
@MaziFCB faktycznie asystuje i strzela xDDDD od meczu z Juventusem: 9meczy: 2 bramki, 3 asysty, z czego 2 bramki i 2 asysty w jednym meczu :D przy okazji obsrał zbroje i Dunczyk musiał strzelać karnego z Eibar i wczoraj nie strzela karnego
0
@FCB24 Wymień mi prosze, ilu obecnie piłkarzy ofensywnych w naszej drużynie ma lepsze statystyki od Grieza w tym sezonie. Oprócz Messiego oczywiście.
0
@Jakchcesz nie chce mi sie sprawdzać dokładnie, ale stawiam, że Dembele i De Jong mają podobne, a Fati ma lepsze....a nie gra od kilku tygodni :D
0
@FCB24 Nie mają podobnie ani Dembele ani de Jong. Ansu tylko pod względem bramek jest 1 oczko mniej od Antka, asyst ma czterokrotnie mniej.
0
@Jakchcesz to po ile mają?