La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Dzisiaj mija rok od tego tweeta WHO, sugerującego brak możliwości przenoszenia się wirusa z człowieka na człowieka (wg chińskich władz). Jak już wszyscy dzisiaj wiemy Chiny celowo oszukiwały nt. sytuacji w Wuhan, przyczyniając się tym samym do rozlewu wirusa na cały świat.


1

@barcelonaLM I nie poniosły za to żadnych konsekwencji

1

@barcelonaLM a teraz wszystko wykupują, zbrodnia doskonała :)

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ludzie zawsze są "zainfekowani" bakteriami i "wirusami", ponieważ są obecne w organizmie przez cały czas - dlatego nie można powiedzieć, że "najeżdżają" gospodarza. Choroby nie są infekcjami, tylko procesami oczyszczania ciała i nie są tworzone przez bakterie czy "wirusy".
Ani "wirusy", ani bakterie nie mogą wywołać kryzysu chorobowego/leczniczego.
Prawdziwym winowajcą jest niewłaściwy biologicznie styl życia osoby chorej.
Kiedy zanikają nawyki osłabiające organizm, nie dochodzi do dalszego gromadzenia się substancji toksycznych i przestaje istnieć potrzeba generowania przez organizm procesu zdrowienia/leczenia się chorób. Zdrowie jest naturalnym rezultatem.

0

@barcelonaLM dlatego jak USA padnie pod rządami bidena to będą juz potęga gospodarcza nr 1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?