- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
163
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1816 Culés
2
Po wczorajszym meczu, widać jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Messiego. W ataku dosłownie nic nie działało, dembele próbował jako jedyny, ładnie ciągnął czasem do przodu, a najlepsze były jego wrzutki, gdzie tam nikogo nie było, bo nasi ,, napastnicy'' byli sobie za polem karnym. Griezmann ładna asysta, ale nic poza tym. Liderem w środku pola był oczywiście De jong, kolejny bardzo dobry występ mimo sprokurowanego karnego. Araujo dzik totalny, nic więcej mówić nie trzeba. Tak samo Mats, po prostu brak słów jaki to jest genialny bramkarz. Gra się rozkręciła dopiero w dogrywce, do tego czasu, przynajmniej dla mnie, był to strasznie nudny mecz, w odróżnieniu od poprzednich. Ale jest zwycięstwo, i to najważniejsze, jeszcze tylko finał wygrać i na pewno to pomoże psychicznie klubowi. Vamos!
5
@Barcza223 Karny to był pech akurat i został nastrzelony w rękę w PK De Jong kiedy biegł wiec aż tak nie winię go za to.
1
@Barcza223
mieliśmy setki które trzeba było wykorzytsac i zabić mecz - de jong ,dembele
problem byl tez bo dembele jak na siebie zagrał średnio - strzały miał słabe - taki dzień
ręka- wg mnie karnego tam nie było
ogólnie sądze ze z messim tez byłby problem bo sociedad tylko sie broniło
0
@Barcza223 nie jesteśmy brak było Skrzydeł nie było jeszcze Desta i Fatiego A Alba miał słabszy dzień zabrakło wiatraków.Jeden Dembele to za mało .Gdyby był Messi a nie byłoby Dembele fatiego i desta zespół miał by problem