La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

17

Ogólnie to brawa dla chłopaków za wczoraj, że dali radę cisnąć 120 minut i nie sfrajerzyli się jak to ostatnimi czasy bywało.

2

@Coutinho007 Brawa się należą. Widać było jak w jeszcze w regulaminowym czasie i dogrywce brakowało sił...

2

@Coutinho007 w punkt!

1

@Coutinho007 uuu, optymistycznie jak na Ciebie:]

0

@PatrykBarca Puchnęli ale nie dali się jak to było z Romą, LFC, Bilbao w CDR, Levante czy Atletico i Valencią. Tutaj należą się brawa dla Koemana, że kazał im grać do końca.

0

@arasz1819 Nie ma co narzekać w tym wypadku mając w pamięci meczy buły i frajeskie remontady na nas. Wczoraj chłopaki naprawde dali radę i pewnie Koeman tutaj też swoją cegiełkę dołożył żeby ich zmotywować so tego.

2

@Coutinho007 mieliśmy cholernego farta że wczoraj ten wolny w samej końcówce dogrywki zakończył się na słupku. Ten fart z pomocą Matsa uratował nam tyłek.

0

@Bobo25 Marc go palcami zbił na słupek

1

@Coutinho007 wiem, dlatego napisałem fart z pomocą Matsa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?