La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 629 Culés

konto usunięte

3

K2 dla Polaków?
Chyba w latach 80, gdy mieliśmy kilku wybitnych wspinaczy jak Kukuczka, Kurtyka, Berbeka czy Wielicki oraz kilkunastu/kilkudziesięciu bardzo solidnych. To byli ludzi, szczególnie Jurek i Krzysiek skłonni zaryzykować bardzo, bardzo dużo.
A dziś? Niby kto? Adam Bielecki ok. Janusz Gołąb można pomyśleć, ale reszta? Dziś elita polskiego wspinania w wielu wypadkach ma max 1/2 zimowe wejścia na ośmiotysięczniki. Ci ludzie, którzy byli na wyprawie 3 lata temu 3 dekady wcześniej nie mieliby najmniejszych szans pojechać.

Jest jeszcze Andrzej Bargiel, ma fantastyczny organizm i możliwości, ale jak sam powiedział, jego siedzenie w bazie 3 miesiące nie interesuje.

0

@MESSIah16 Żeby tam wejść trzeba mieć przedewszystkim niewyobrażalne szczęście do okienka pogodowego. Fizycznie jest "sporo" osób które są w stanie to zrobić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?