La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

14

Laporta zebrał prawie 3x więcej głosów, niż drugi kandydat i nagle przypomniało się Tusqowi, że jest pandemia i cza przenieść. Hit!

1

@Kettger W końcu Tusk...

2

@Kettger
To samo było w Polsce podczas wyborów prezydenckich. PO się zorientowało ze z taką kandydatką nie mają szans to zablokowali przez senat wybory. Wybrali Trzaskowskiego to miesiąc później już nagle nie ma pandemii.

0

@Pawelsky Wybory zostały zbojkotowane przez ludzi bo bali się głosować, radzę się najpierw doinformować przez wiarygodne źródła, a nie oglądać TVPiS :P

0

@Barca_Big_Moment
Jak to mówi klasyk: "Ale co ty pie...."
Ludzie zbojkotowali xD No tak było nie zmyślam. Ludzie w Polsce dzisiaj to mogą walczyć o empik co najwyżej , bo takie mamy społeczeństwo. i pokrzyczeć przez Internet, dodając posty na Fb.
Jakby PIS miał senat to by przegłosowali wybory pocztowe. I one by się odbyły.
Senat odrzucił wróciło do Sejmu głosowanie ale tu Gowin się sprzeciwił i przełożyli. Kaczyński odpuścił, bo straciłby większość i się dogadali.
Najlepsze w tym wszystkim jest to że gdyby odbyły się one 10 maja i prawdopodobnie Hołownia przeszedłby do 2tury, i ludzie którzy głosowali przeciwko PO, mogliby go poprzeć zamiast głosować na Andrzeja i dziś Prezydent mogłyby być spoza partii władzy. Co oczywiście byłoby lepszym rozwiązaniem niż Duda.
Mogło bo oczywiście PO walczy o demokracje itd ale tylko jak u władzy są ich ludzie, tak to nie ma demokracji. i przez nich doszło do wyboru Dudy. Bo wiadomo że Polska jest podzielona na pół z lekką przewagą na konserwatywne poglądy. I to potwierdziła II tura.
P.S Najpierw radzę się doinformować przez używanie mózgu, a nie oglądanie TVN i czytanie wyborczej. :-)


0

@Pawelsky Wskaż partie polityczne o liberalno-konserwatywnych poglądach, obecnie jest takich kilka, ale głównie Konfa czy Nowoczesna wchodząca w skład KO. Weź mi tutaj nie pierdol o jakiś wyborach, bo jeśli ktoś ma zdrowy rozsądek i przy tym mózg to wie, że wybory zostały sfałszowane przez władze, demokracja to rządy większości i ten kto ją ma, robi co chce, dlatego trzeba będzie zreformować formy rządów bo republika byłaby o wiele lepszym wyborem. Jeszcze popisz się wiedzą o polityce i napisz, że PiS to prawica czy coś podobnego bo normalnie jak czytam twoje wypociny to przypomina mi się cytat "Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcom".
Nie wina Trzaskowskiego, że rząd atakuje samorządy i ogranicza wolność obywateli.
PS. Hołownia jest w dość bliskich relacjach z RT i planują coś wspólnego, więc radzę nie pleść bzdur bez większego pojęcia.

0

@Barca_Big_Moment
No tak oczywiście wybory sfałszowali,czyli pewnie w Stanach też? xD
Czemu w takim razie nie sfałszowali podczas wyborów samorządowych gdzie walkę o prezydentów miast przegrali mocno. Czemu nie sfałszowali wyborów do Senatu by mieć władze absolutną i pchać wszystko co się im podoba ?
Ponieważ mimo wad w systemie wyborczym w Polsce nikt nie fałszuje wyborów. Nie jesteśmy w Białorusi. Człowieku ośmieszasz się niesamowicie .
To Trzaskowski będzie ciągnął Hołownie w dół bo jest kojarzony z PO.
I zrobił błąd w tym aspekcie. PO samo doprowadziło do reelekcji Dudy przez przełożenie wyborów. Tak jak wcześniej napisałem.
Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?