- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 968 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 968 Culés
1
Ogólnie, w tym sezonie Union Berlin jest piękny.
2
@MesQueUnClub96 Będe sie cieszył jak awansują do LE lub LM i utrą nosa zadufanej Hercie, która miała być Big City Clubem a jest pompowanym Sebkiem na sterydach.
1
@MesQueUnClub96 Chlopy lecą na jakiś dropsach w tym sezonie ;D
3
@MesQueUnClub96 Nie tak piękny jak Schalke.
3
@Bartunek Schalke piękne jak stara kamienica w deszczowy dzień.
1
@MesQueUnClub96 ale czy z tymi pieknymi wynikami idzie tez piekna gra? Nie ogladam ich (zreszta malo ogladam Bundeslige), ale pamietam, ze Ćwiakała mowil, ze graja lage do przodu i napastnik ma cos zrobic. I chcialbym potwierdzic, czy to prawda?
2
@Ojciec5tkidzieci wiesz, oni nie mogą grać nie wiadomo jakiej ładnej piłki, jeśli chcą wygrywać, bo nie mają takich piłkarzy. Ale mimo to szacun im się należy.
1
@4drian0 @Coutinho007 no dokładnie :D
1
@Bartunek to to wiadomo.
1
@MesQueUnClub96 Zwłaszcza, że to jest bardziej romantyczny klub niż zepsuty i przesiąknięty komercią i kasą.
1
@Ojciec5tkidzieci Trochę inaczej teraz grają niż rok temu, trochę bardziej utrzymują się przy piłce. Jak na ich możliwości miejscami styl gry Unionu lepiej wygląda niż Herthy.
2
@MesQueUnClub96 Zasługują na miejsce w nowych rozgrywkach. O miejsce trudno, ale trzymam kciuki za Lipsk.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie grają pięknie, ale też nie grają tak prostej piłki jak rok temu. Nie jest łatwo grać bardziej widowiskowej piłki, jeżeli w klubie masz aż tyle średnich zawodników.
Wszystko zależy od jednego czynnika, a raczej jednego zawodnika. Jest Kruse, jest impreza, nie ma Kruse, jest dyscyplina. Facet grałby pierwsze skrzypce w każdym Niemieckim zespole.
5
@Khajio @Coutinho007 @MesQueUnClub96 dzieki za odpowiedz.
Kruse to byl juz Pan Pilkarz w Werderze. Ciesze sie, ze forme trzyma, bo to dosyc niedoceniany pilkarz.