- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
45
Moim zdaniem Barcelona i tak już wygląda lepiej niż Barca Setiena czy z końcówki Valverde. Nawet jak wyniki były słabsze, to gra wyglądała dużo przyjemniej dla oka. Może użycie słowa "ładna gra" to nadużycie, ale przynajmniej nudnych spotkań, gdzie się przysypało nie było aż tyle, co u poprzedników. Teraz wreszcie przychodzą wyniki, trzeba jeszcze poczekać aż się obrona całkowicie ogarnie.
7
@daniel32778 Zgadzam się ;)
1
@daniel32778 Ja tam nawet się cieszę, że Koeman w przeciwieństwie do Zidane'a nie Betonuje ciagle tymi samymi zawodnikami, oczywiście mamy tez braki kadrowe i czasami niektórzy też mało grają ale czy taki Trincao, Pjanić, Firpo, Braith dają więcej niż ci co grają? No wątpię. Jedynie można mieć do Umtitiego znak zapytania, Puiga i zagadką są Moriba z Konradem.
4
@daniel32778 Też tak mówiłem jak Setien przyszedł i dostałem 100 herbów, reszte znacie, chociaż cieszy duża ilość okazji, oby jeszcze je wykorzystywali i będziemy szczęśliwi ;)
2
@NaFazieHitman W Niedziele będzie miał okazję się okazać lepszy od Setiena.
2
@NaFazieHitman Setien zrobił dobre pierwsze wrażenie, a później już była rzeźnia i ludzie tęsknili za Valverde. @Coutinho007 O tych dwóch wymienionych przez Ciebie młodzikach praktycznie nic nie mogę powiedzieć. @ViscaBarca123 wie na pewno więcej niż ja, bo młode talenty to jego hobby. Natomiast nie każdy młody to Fati czy Pedri, że pewnie idą po swoje miejsce w pierwszej drużynie i będą w przyszłości kozakami. Puig przykładowo jest sporo starszy od nich i dopiero teraz wchodzi zdaniem Koemana na ten poziom, a tamci nie daj Boże mogą podzielić losy Rafinhy, Dos Santosa czy Denisa Suareza.
1
@daniel32778 Gra za Setiena wyglądała jeszcze gorzej niż za Valverde. Oczy bolały od męczenia buły z Espanyolem czy z Valladolid.