- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2141 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2141 Culés
14
Wiecie co mnie denerwuje? Że ludzie osiągają sukces (dzisiaj K2) a są osoby, które umniejszają. I to w szczególności jeśli robią to osoby, które same wiedzą ile wymaga to wysiłku, przygotowania, czasu, poświęcenia, często pieniędzy.
Sam trenuję intensywnie sport, czasami mija 5-10 minut zanim podniosę się z maty, bo jestem wyczerpany i robię to na kolanach. A często ten wysiłek jest odczuwany przez kolejne kilka godzin czy nawet dni.
Więc tym bardziej rażą mnie słowa jak ktoś zarzuca wejście z butlą tlenową. Zwykła pokaz zazdrości i zawiści.
0
@Sawik_10 Polacy tak mają ;)
0
@Sawik_10 Dużo ludzi jest takich, szczególnie w Polsce. Co przeczyta jakieś opinie i będzie wszystko kwestionować. Mimo, że mają problem w wejściem po schodach w kapciach bez butli tlenowej i piwa.
0
@Sawik_10 Ból tyłka bo komuś się udało, niech ich piecze ;)
4
@Sawik_10 Bez kitu. Co z tego że z butlą, skoro nikt tam nawet z butlą zimą nie wszedł. To tak jakby Armstrongowi zarzucać wyjście na Księżyc w skafandrze.
0
@Sawik_10 no bo wie ile kosztuje wejście z tlenem, a ile bez, pewnie temu :)
Niemniej Bielecki mógł sobie darować, bo był tam trzy lata temu i nie zrobił nic.
0
@MESSIah16
Ale wszedł z tym tlenem czy nie?
0
@Sawik_10 nie użył go i zakończył na 7400, ogólnie porazka
0
@MESSIah16
Ale nikt mu nie bronił użyć. To była jego decyzja.
0
@Sawik_10 Ba, dodatkowo zdobyto K2 teraz - w połowie stycznia, a Polacy próbowali dopiero w marcu gdy warunki zawsze są o wiele lepsze (słabszy wiatr, wyższa temperatura)
1
@MESSIah16 bo poszli ratować Revel i Mackiewicza na Nanga Parbat