La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

konto usunięte

1

To są po prostu skoki, zobaczcie ubiegły tydzień Polaków w Niemczech w pierwszym konkursie wygrana, trzecie miejsce plus dwa miejsca w 10. W drugim konkursie już bez pudła i tylko dwóch zawodników w 10. Dzisiaj żarło aż do skoku Andrzeja czyli prawie do samego końca ale innym przeszkodziło wcześniej i zespoły traciły wiarę w zwycięstwo. Przy tak zmiennych warunkach wszystko może się wydarzyć i jak pokazują skoki Graneruda czy też Sato który wczoraj wszystkie serie wygrał do podium na niedziele jest wielu kandydatów.

0

@Janiama nie martwi Cię wysoka forma Polaków ostatnio? Czy aby reszta nie szykuje szczytu formy na MŚ a myśmy to za wcześnie zrobili?

konto usunięte

0

@domin682 Wiesz co wolę by forma była teraz wysoka i dzięki temu mamy emocje niż czekać do MŚ i się nie doczekać. Myślę że w skokach jest ciężko trafić z formą w punkt. Zwłaszcza gdy masz koronawirusa w powietrzu. Wyobraź sobie że forme ktoś planuje na MŚ a tuż przed łapią chorobę i tak naprawdę cały sezon w plecy. Myślę że w MŚ będą walczyć o trofea ci sami ludzie co do tej pory ale jest ich wielu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?