La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

konto usunięte

3

Nie wierzę kur..,gram mecz w fc u wziąłem pauze żeby zrobić zmianę i widzę że mecz nadal trwa i chłop mi strzeli bramkę i teraz mecz się zatrzymał A wygrywalem 5:1 jpr...

1

@Sectumsempra powinni podać do sądu te grę za to co tam sie odstawia, nie gram 5 lat, patrz na minuty 2:2 / 4:2 / 6:5 ^^ w 90 minucie. https://zapodaj.net/images/d4969dbe98884.jpg

konto usunięte

1

@NaFazieHitman To jest skandal,naprawdę nie wierzę w to gówno.Od jakis 3 tygodni są jakieś rzeczy paranormalne u mnie

2

@Sectumsempra od miesiąca mam takie lagi że suty opadają, nigdy w fifie nie miałem gorszego połączenia niż 40-50 ms, teraz mi skacze do 80/120 ms, gra się potrafi zaciąć na 2 sekundy, a potem oglądam w 10x szybszym tempie co się wydarzyło.. tragedia

1

@Sectumsempra a sytuacja w której tylko jeden z graczy ma pauzę, a drugi gra też mi się przytrafiła kilka razy, za każdym razem był disconect

konto usunięte

3

@Transu96 Dobrze że nie było demo to chociaż dobracowali gra hahahahaha dobry żart.

0

@Sectumsempra ty też masz gorsze połączenie? jakie opóźnienie ci pokazuje? bo przed meczem niby zielone 40-50, a potem w meczu te zasrane ikonki spadku połączenia i co chwile je mam -.-

konto usunięte

0

@Transu96 polaczenie mam dobre 24-30, ale te autobloki czy odbitki to jest masakra ostatnio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?