La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

konto usunięte

2

Czego płaczecie? Dobrze gramy. Bramka stracona z dupy i tyle. Bilbao na początku prowadziło grę, ale później widać było, że spuchnęli. Damy radę :)

0

@LuisSalvano Gdybyśmy dobrze grali to byśmy więcej mieli strzałów na bramkę, mniej strat i grali bardziej składnie, gramy przeciętnie

0

@LuisSalvano obie drużyny grają na tym samym poziomie, nam się raz udało, oni mieli farta po wylewie obrony. Dużej różnicy poziomów nie widać.

0

@LuisSalvano Dobrze gramy? Czy my oglądamy ten sam mecz?

konto usunięte

0

@sintesox Ja wiem, że na LR nie można napisać, że gramy dobry mecz, ale uszanuj zdanie drugiej osoby ;) Nikt się zbytnio nie otwiera, ale widać, że Bilbao oddało nam już grę. Ważne, że nie strzelili przez pierwsze 30 minut, kiedy nie wychodzili praktycznie z naszej połowy.

konto usunięte

0

@LuisSalvano spuchnęli xd

konto usunięte

0

@nitey "xd" to sobie dopisz dziewczyno przy swoim komentarzu, że Alba to beztalencie, haha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?