La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

8

Nie mam zamiaru zrzucać winy na te łachudry z gwizdkiem i chorągiewkami, ale wczorajsze sędziowanie promowało bardziej zapasy niż piłkę nożną. To że De Jong tam nie skasował kogoś jak Messi, pokazuje, że jest oazą spokoju i przyczepą mnichów tybetańskich. Abstrahując od tej patologii, kolejną, było masochistyczne trzymanie na boisku Busquetsa, który może tragicznie nie zagrał, ale jego starty dały Ath bramki tak naprawdę. Messi może nie powinien wgl grać albo dostać dogrywkę, skoro poza jednym podaniem niewiele mu wyszło, a chęci też były małe, pewnie przez uraz.... Można teraz mówić że to Puchar wójta, ale to zawsze jakiś nowy nabytek w gablocie, a kto jak kto, ale Barca ostatnimi laty nie ma co się martwić o brak miejsca na nowe trofea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?