- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
5
Jeszcze w styczniu ma zostać opublikowany wzbudzający ogromne kontrowersje wyrok trybunału konstytucyjnego zakazujący aborcji m.in w przypadku poważnych uszkodzeń plodu. Oznacza to, że formalnie kobiety będą musiały rodzić dzieci bez części czaszki itp.
Chory kraj, byle do 2023.
2
@MESSIah16 a w 2023 Pis da jakieś 1000+ i będą mieli większość. Obym się mylił.
1
@MESSIah16 Za wiele się nie zmieni, zanim trzon wyborców PiS-u wymrze, minie około 10-15 lat. Oni ciągle mają około 40% stałego poparcia, głównie w gronie 60+, ale także przez media publiczne, które karmią ich propagandą.
@Kgorecki2500 Następne premie socjalne w zamian za podatek od ilości wypitego alkoholu, to miałoby sens.
0
@MESSIah16 to jest chore zgadzam się.
0
@Barca_Big_Moment to nie takie proste, że wymrą :D Wydaje mi się, że PO skrecajac w lewo tylko straciło zamiast zyskać. Mamy konserwatywny kraj. https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/676676,Konserwatyzm-w-genach-Nauka-potwierdza
0
@NaFazieHitman może pójdziemy śladem Irlandii, no ale to trzeba długich lat jak mówisz :)
1
@NaFazieHitman Skoro mamy konserwatywny kraj to u władzy powinna być prawica, a nie pseudo prawicowa partia, która ma tyle wspólnego z prawicą, co na papierze. Duda, też może sobie napisać w CV, że jest dobrym mówcą i wyjdzie na jedno.
Marzy się władza, która odstawi demokrację, a także zadba o kwestie gospodarcze czy też ekonomiczne bo wciąż to leży, a partii liberalno-konserwatywnych jest jak na lekarstwo, dopóki media publiczne będą karmić tych mniej inteligentnych Polaków to nadal większość będzie myśleć, że ma własne poglądy, choć nawet obecna władza ich nie posiada.
1
@NaFazieHitman a nawet jak wymrą to nic się nie zmieni, bo spłodzili już wystarczająco dużo potomków, którzy wysysają upodobania polityczne wraz z mlekiem matki i leci to tak z pokolenia na pokolenie, znam osoby, które są za pisem tylko dlatego, że mąż/ojciec są pisowcami i wkładają im do głowy swoje chore poglądy