La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

konto usunięte

5

Pan z numerem 7 na plecach nawet z 3-ligowcem różnicy nie robi, 100 baniek w błoto, Bartek lepszy niż Sasin...

0

@Matheo1899 Warto dodać,ze Sasin w złotówkach „płacił”

0

@Matheo1899
Griezmann poraz kolejny udowadnia, ze ma 0 gry kombinacyjnej. Jemu trzeba dać piłkę na tacy, inaczej sam nic nie stworzy.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 ale w takim meczu powienien mieć już conajmniej z piec patelni. Dokąd zmierzasz Barcelono...

0

@Matheo1899
Ja się nie zgadzam, wiedziałem ze będzie ciezary, nie ważne jaki wyszedł by skład, te boisko jest tak małe, ze jak Cornella wroci całym zespołem, plus wejdzie kilku naszych piłkarzy na ich polowe to jest 0 miejsca.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 ok zgodzę się, że mamy mało miejsca, ale nawet każdy z nas grając na orliku przeciwko lepszej drużynie w pewnym momencie puchnie jeżeli ta drużyna naciska i nas gniecie. Sorry, ale my w drużynie mamy min mistrza świata, gościa co w Portugalii robił wiatr, nadzieje jednej z lepszych szkółek na świecie, a my męczymy się z 3! Ligowcem. Od 98 roku oglądam Barcelonę, mieliśmy wzloty i upadki, a teraz mamy równie pochyla. Brak kasy, wyników i nędzna gra. Slogan mes que un club upadł już dawno, sorry, ale nie za to nic nie robiłem :)

0

@Matheo1899
To ze Griezmann jest mistrzem świata, nie zmienia faktu, ze gra tragicznie. I właśnie przez takie komentarze, ze Griezmann mistrz świata, ludzie dalej go bronią, a prawda jest taka, ze oprócz kilku liczb (za które go sam chwaliłem) dzisiaj znowu wrocil do bycia tragicznym.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Pana z numerem 7 koniecznie trzeba na taczce wywieźć, nie pasowal tu Ibra, nie pasuje i Griz. Życie, szkoda pensji i miejsca w składzie. Nie oszukujmy się czekają nas suche lata, wątpię ze nawet Joan to naprawi. Bywało tak już w naszym klubie, że mieliśmy suche lata, ale zawsze się podnosiliśmy i mam nadzieje, że teraz tez tak będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?