La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

konto usunięte

2

Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić :) Ktoś miał naprawdę nadzieję że my ich zdominujemy? Przecież żaden piłkarz Barcelony nie jest wstanie wygrac pojedynku jeden na jeden z trzecioligowymi zawodnikami. Wielki talent Puć każde dłuższe podanie gra do rywala. Gra naprawdę słabiutko a od niego trzeba wymagać bo walczy o skład i po to w tym zespole został. Jedyny chłopak który gra pozytywnie to Moriba a reszta nadaje się do tarcia chrzanu. Tak wiem to pierwsza połowa ale ten rywal jest naprawdę słabiutki.

0

@Janiama I jak dla mnie jeszcze na plus Araujo.

0

@Janiama
Tutaj nawet jakby grał Messi, De Jong, Dembele i wszyscy inni, to byłyby kłopoty. Te całe boiska jest jak połowa Camp Nou. Jeżeli ktoś oczekiwał tutaj dobrych występów piłkarzy to się bardzo mylił. Ten mecz tylko trzeba wygrać chociaż 1-0 i zapomnieć o tym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?