La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

23

Od MSN do Griezmanna bez dryblingu na lewym skrzydle i Braitha na 9 :D miodzio < 3

konto usunięte

4

@Coutinho007 Niesamowity postęp Barcelony. Od drewnianego MSN, po prawdziwą maszynę do bramek z przodu.

1

@Bartunek Duńska strzelba to napastnik na którego nie zasługujemy :)

0

@Coutinho007 Może Griezmann zagra na 10, a na lewym Pedri.

1

@Tomek_TF Czyli dalej bez LS

0

@Coutinho007 Niby tak, ale lepszy Pedri na LS niż Griezmann. Niestety widać jak brakuje nam Fatiego. Jakby jeszcze Konrad dostawał więcej szans :(

1

@Tomek_TF Czy Pedri lepszy na LS? Na jedno wychodzi w tym wypadku.

0

@Coutinho007 Moim zdaniem Pedriemu bliżej do skrzydła niż Griezmannowi, który od zawsze gra w centrum. A 18 letni Hiszpan w Las Palmas, z tego co kojarzę, grywał na skrzydle. Koeman też go już wystawiał na LS czy PS. Chyba nawet w pierwszym meczu z Juve, w którym tak kozacko zagrał, był ustawiony na lewej stronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?