La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

6

Nie klei mi się postulat o parytety.

Mamy 100 osób do zatrudnienia i z grupy kandydatów wychodzi nam 60 mężczyzn i 40 kobiet/ 60 kobiet i 40 mężczyzn, którzy są najbardziej przydatni, kompetentni. Mamy w obu przypadkach odrzucić 10 osób danej płci aby było "równo" ? Bez sensu.
To tylko moja skromna opinia.

4

@Majkel34 Bo tak jest. Ale według lewicy to jest dobre i potrzebne bo źli mężczyźni nie dają kobietom stanowisk!
Nie wiem jak tak można myśleć. Angela Merkel, nadaje się na przywódcę, to jest przywódcą, pomimo swojej płci. Gdzie ta dyskryminacja? Zaraz ktoś wyskoczy że kobiety średnio zarabiają mniej xD

2

@Nano22 Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem różnicy płac w żadnym miejscu, w którym pracowałem.

4

@Majkel34 Nic dziwnego, bo czegoś takiego po prostu nie ma. To byłoby niezgodne z prawem. Nie wiem jak oni sobie to wyobrażają. "Zatrudnię pilnie pracownika! Stawka godzinowa 20 zł dla mężczyzn, 15 zł dla kobiet."?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?