La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

4

Policja postanowiła jeszcze bardziej się ośmieszać. W stosunku do właścicieli pubów i dyskotek kierują do prokuratury zarzuty karne za rzekome sprowadzenie zagrożenia epidemicznego. :) Powodzenia im życzę w sądzie.

4

@tobiasson92 są coraz bardziej kreatywni w niszczeniu swego wizerunku w oczach społeczeństwa.

2

@Majkel34 mam kilku policjantów znajomych i im się to też nie podoba, ale takie mają rozkazy. Przy tej władzy wykorzystywani są chłopcy do noszenia piłek, jak były protesty w Warszawie i mieli chłopak z naszego miasta wysyłać do tłumienia to 80% komendy zwolnienia lekarskie brało.

0

@chosenone przestrzega się prawa a nie bezprawnych rozkazów.

1

@chosenone Wiadomo, że jest wielu dobrych i normalnych policjantów. Tyle, że to "górę" stanowią goście z układu robiący kariery dzięki politykom i są od nich całkowicie zależni.

konto usunięte

1

@chosenone nie może być tak, że mają rozkazy. Jak będą mieć rozkazy pobicia kogoś za byle co, czy strzelania to też wykonają rozkaz ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?