La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

23

Ale palacz wtedy urwał pajęczynę :D
https://x.com/SiqueRodriguez/status/1353358336159178757

2

@FafitFCB Z Mathieu zawsze miałem problem. Ogólnie z wieloma zawodnikami miałem problem od okolic 2014-go roku. Zaczęliśmy niestety sprowadzać albo totalnych rzemieślników z dość kiepskimi jak na barcelońskie standardy umiejętnościami technicznymi, albo osoby już wiekowe i "na chwilę". Ileż można by wyrwać okazji w stylu Isco w tamtym czasie.

1

@macio_944 prawda, ale rudy kilka razy dał powody do radości. Ten rzut wolny, brameczka w klasyku... :)

0

@macio_944 Mathieu to był solidny zawodnik. Do tego jedyny ŚO z TOP klubów który potrafił uderzyć, tak z wolnego. Oceniam jego transfer na 4+. Spłacił się po pierwszym sezonie gry u nas.

1

@daniel32778 Tak ale 20 mln za niego to było zdecydowanie za dużo wtedy. I głównie to rzutuje na negatywnym odbiorze jego transferu.

0

@szymonekk @daniel32778 Oczywiście, powody do radości dał. Podobnie było z Paulinho, choć na mniejszą skalę. Też transfer trochę na zasadzie "wtf", ale jednak odwalił niezłą robotę, jeden i drugi.

0

@macio_944 Ja się zastanawiałem, bo miał być w tamtym czasie Boateng, Mustafi czy Benatia, a sprowadzili zawodnika 30+ i do tego za 20 mln Euro. Też byłem niezadowolony z powodu tego transferu, bo to był transfer na 2 góra 3 sezony, no i tak było, ale grał lepiej niż myślałem.

konto usunięte

0

@FafitFCB lepiej od Messiego Messi może w tym elemencie buty czyścić Mathieu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?