- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1257 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1257 Culés
0
Który z tych panów na ŚPD do pary z if Valverde
https://www.futbin.com/21/compare/119/236/26
1
@messi564 prime essien ;) jak nie ma hajsów to baby, dzik straszny. Ballack kloc, baby gullit padlina niestety 78 staminy +M/M
0
@Ghotti właśnie myślałem głównie nad Essienem lub Gullitem, ewentualnie prime Petit, ale tam już tempo ciut niższe. Na Prime Essiena jeszcze trochę brakuje :D budżet na tą kartę to 1.2m
0
@messi564 Ernesto ma ifa?
0
@messi564 Essien dzik, polecam z całego serca ;) kante na testosteronie. Petit bdb ale jak dopada delay vel betonowe buty to kaplica, essien cos jeszcze ugra
0
@messi564 Essien
0
@Ghotti wleciał Essien do testów jak się sprawdzi to w przyszłość upgrade do Prime.
https://zapodaj.net/4af8791bbe3af.jpg.html
Tak to wygląda, wymienny tylko Neymar i Mbappe, jak odbiorę 5x 85+ na toty i wpadnie coś fajnego pod względem oceny to z sentymentu zrobię Carlosa Prime
Na ławce jeszcze Baby Ronaldinho, Salah niewymienny czy Fati MOTM
0
@messi564 essien, a zamiast vvd i rijkaarda dałbym varanea i gomeza
0
@messi564 no prosze Best i Pele z pak, pogratulować, Rijkard tylko taki se, Valverde IF sztos tak samo jak Sanches 84
0
@Ghotti na 5 pak wpadł Pele, Best, Baby R10, Laudrup i Rijkard. Ronaldinho nie mam jak już zmieścić, Duńczyk przepalony bo biedna karta, a Rijkardem gra mi się lepiej niż Varanem, o dziwo dużo lepsza zwinność i równowaga, a tylko 4 tempa mniej, wyprowadzenie piłki i sylwetka też na plus
0
@messi564 r10 w baby to pomyłka niestety
0
@messi564 po co ikony przepalasz? Będą potrzebne do tych najlepszych icon sbc
0
@Transu96 obaj stoperzy niewymienni. Po testach w FCH z trójki VVD, Rijkaard, Varane najlepiej wypadła ikona, tamta dwójka podobny poziom, Varane szybszy ale VVD moim zdaniem dużo cięższy do przejścia po jakimś randomowym elastico.
Gomezem też grałem, jest gdzieś niewymienny w klubie, ale ogólnie nie jestem jakimś jego fanem, sylwetka i tempo dobre, nic więcej.
@Ghotti no strasznie tą kartę skarcili.. wystarczylo dać te kilka punktów tempa więcej + trochę zwiększyć równowagę kosztem strzałów i podań i byłby dużo bardziej grywalny
0
@Transu96 jedną przepaliłem z niewiedzy :D. Zresztą zanim będą sbc z ich wykorzystaniem to pewnie FIFA u mnie pójdzie pod młotek
0
@messi564 ja zagrałem kilka meczy w fut champions z vvd, a potem wróciłem do gomeza ;f
0
@Transu96 no widocznie zależy od stylu gry jak i losowości wylewów :D ja np. nie rozumiem ludzi którzy mają Pope na bramce, dwa razy do niego podchodziłem i wracałem do Alissona, bo Anglik to dramat, a mimo to używa go kilku prosów
0
@messi564 @Transu96 mi sie tez lepiej Gomezem grało, GK to jest taka losowość w tej grze ze ta sama karta u 10 ludzi zagra inaczej, chgw czy to delay czy co