- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
0
Depay, Wijnaldum, Eric i Gaya, wierzycie że możliwe byłyby takie wzmocnienia na przyszły sezon? Zakładając że Coutinho, Firpo, i kilku innych odejdzie.
1
@kamilop Przy odejściach i zwolnieniu pensji tak.
0
@kamilop myślę że nawet haaland jest możliwy
1
@kamilop na ten moment lepiej jak odejdzie Coutinho, Firpo, Neto. Zamiast transferów dołączyć na stałe do 1 drużyny, Balde i Moribe. Drugim bramkarzem Pena. Garcia tylko za darmo w lecie. Musimy oszczędzać i zmniejszać te straty.
0
@kamilop po co nam ten wijnaldum nie rozumiem :) chyba, że za Pjanica
0
@Ghotti Uważam że brakuje Barcelonie takiego pomocnika. Po za tym skoro Ronald go chciał, a wcześniej prowadził go w kadrze, to czemu nie. Obok De Jonga mógłby wygadać fajnie.
0
@kamilop nie chcę Wijnalduma.
0
@Coutinho007 Trzeba wzmocnić środek, i bok obrony. Nowa 9(tak wiem Depay taką nie jest, no ale), i pomocnik. Te 4 pozycje aż proszą się o wzmocnienia. Liczę na odejście również Pjanicia.
0
@Naturopata Ty nie, Koeman tak. Wiesz chyba co ważniejsze
0
@kamilop jego zafajdany fanatyzm do holendrów.
0
@kamilop Możliwy byłby nawet Haaland ale jeśli mam być realistą to wiem że nawet połowa zawodników, która powinna ten klub opuścić NIE ODEJDZIE - i tu pojawia się problem. Barcelona musiałaby wymienić połowę składu (bo połowa tych piłkarzy nie nadaje się do gry w tym klubie). Bądźmy szczerzy - klub powinni opuścić: Neto, Umtiti/Lenglet, Firpo, Pjanić, Matheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite = 8 piłkarzy! Nie liczę piłkarzy wypożyczonych takich jak Alena - bo także jest zbędny czy Todibo.