- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
12
Jak czytam o tych bzdurnych pomysłach to mam wrażenie, że do powrót do normalności może potrwać jeszcze z 5 lat.
9
@CatalanDream Cywilizacja przez te lockdowny cofnie się się o dobre kilkanaście lat.
1
@CatalanDream Najlepiej by było wrócić do jazdy powozami konnymi.
2
@CatalanDream nie będzie już żadnego powrotu nigdy. To dopiero początek piekła, absurdów i koszmarów. Oczywiście można też zbudować nową normalność, prawdziwą bez medialnej narracji.
0
@barcelonaLM Przeraża mnie to, przecież co chwila, nawet po szczepieniach będą wykrywać "nowe" odmiany i straszyć ludzi
6
@Naturopata Jeden z pierwszych kroków, to zaprzestania oglądania mediów, bo one ogłupiają.
1
@CatalanDream Nie masz nic i jesteś szczęśliwy, polecam fajny pomysł z World Economic Forum. Trzeba odejść od prawdziwego mięsa, zlikwidować gotówkę, wprowadzić cyfrową identyfikację, zakupy zrobi za nas sztuczna inteligencja i takie tam, do 2030 nasz świat bardzo się zmieni :)
https://www.weforum.org/agenda/2016/11/how-life-could-change-2030/
1
@CatalanDream
W Anglii już mówiłem w grudniu, ze lockdown będzie cały 2021 :)
0
@ObiektywnyKibic121 Myślę, że dłużej
3
@NaFazieHitman To zwykła utopia na wzór Marksa, tylko dostosowana do dzisiejszych realiów. Skończy się jak zawsze, bo komunizm ma tylko jedną drogę, czyli zagładę.
0
@daniel32778 to najważniejszy z kroków - odejście od mediów i technologii. Paradoksalnie (choć wcale nie) cofnięcie się głęboko do tyłu, może uratować świat przed zagładą - nazywamy go postępem. Najbardziej zakazany temat w mediach, to droga rozwoju ludzkości.