La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

6

Gaya następca Alby, Rodri następca Busquetsa, za grosze Ferran zamiast wynalazku z jedną nogą jakim byl Trinkało. Wystarczyło trzymać się Hiszpanii, a jak już latać kogoś kupować to młodego, bo za niego zawsze można odzyskać większość pieniędzy.

6

@Uukasz_93 Dokładnie. Sam złapałem się za głowę jak zobaczyłem, że zamiast Ferrana, który zna ligę i system gry w repce podobny do tego w Barcy kupują jakiegoś typa z Bragi z jedną nogą, który miał tylko dobry moment w Liga NOS.

1

@Uukasz_93 zdecydowanie Gaya już dawno powinien grać w Barcy...to samo Rodri...a my się teraz męczymy z emerytem Pjaniciem który rusza się jak wóz z węglem i Trincao któremu piłka przeszkadza w graniu

1

@Kwiatek1899 Ludzie po wymianie Arthur - Pjanić pisali że Bośniak na pewno więcej da niż Arthur (bo ten nie potrafi wytrwać 90min) - tylko co z tego skoro on sam także jest słaby a do tego ma 30 lat i nie dostaje szans. Wolałbym dostać za Arthura te ok. 30M i te 30 byłyby teraz w budżecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?