La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

0

Natrafiłem w internecie na informację, że Messi uczy się francuskiego. Chociaż transfer do PSG zawsze był realną opcją, albo nawet jedną z dwóch realnych opcji, dopiero teraz zastąpienie Tchomasa Tuchela Mauricio Pochettino wydaje mi się ruchem z sensem. Moim zdaniem jednym z powodów tej decyzji było to, że Messi nie pasował do koncepcji niemieckiego szkoleniowca. Jeszcze bardziej przekonuje mnie jednak myśl, że Messi nie zna wystarczająco języków obcych. Jeśli klub zatrudnił Argentyńczyka przed zimowym okienkiem transferowym, mógł nawet liczyć na to, że Messi dołączy do ekipy z Paryża już w styczniu. Pisząc to uważam, że Messi odejdzie z Barcelony. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

0

@Viscael11Barca Też tak myślę, że odejdzie, ale najpierw rozjedziemy PSG w LM :D

0

@Viscael11Barca Może odejdzie, może nie. Mam nadzieję jednak, że to koniec jego cyklu tutaj i czas nowej Barcy,

0

@NaFazieHitman Oby to rozjeżdżanie nie wyglądało podobnie do naszego ostatniego meczu z Cornellą ;)

0

@Viscael11Barca Wszystko sie sprowadza do tego jak ten sezon będzie wyglądał. Jeśli w LM znowu dostaniemy lanie a wyniki w krajowych rozgrywkach będą mizerne to Leo raczej odejdzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?