- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1112 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1112 Culés
1
Asysta Cresswella przy drugiej bramce Soucka. Piękne punkty do mojego składu FPL. :)
1
@Witekk10 Ja mam Soucka ale Cresswell którego też mam w składzie nie ma na ten moment asysty. Właśnie dodali asyste
1
@Janiama I gitarka. :) Nie wiedziałem, że grasz. ;) Nieprzerwanie?
Pokaż swoją '11' ;)
1
@Witekk10 https://fantasy.premierleague.com/entry/2320820/event/20
1
@Janiama https://fantasy.premierleague.com/entry/3556126/event/20
Mam nadzieję, że wszyscy zagrają, bo na pierwszym slocie na rezerwie (przes przypadek) umieściłem Walkera-Petersa.
1
@Witekk10 100 punktów masz więcej niż ja :( ostatnia kolejka w której było kilkanaście meczów mnie kosztowała mnóstwo punktów. Miałem tylko 58 a ty jak widzę 106, strasznie słabo zagrałem.
1
@Janiama Poszedłem w dziką kartę przed podwójną kolejką. Zostały mi jeszcze dwa "chipy" - bench boost i potrójny kapitan (prawdopodobnie dla Kane'a). A Tobie? Możesz jeszcze sporo nadrobić. Ta gra to maraton, nie sprint. ;)
1
@Witekk10 Mam tylko jeszcze bench boost. Pierwszy raz gram tak długo bo wcześniej szybko odpadałem :)
1
@Janiama Ja już chyba 6 sezon. :) I to ten zdaje się być, jak na razie, tym najlepszym. ;) Powodzenia w dalszej grze. ;)