La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

1

City po dość niemrawym starcie cichaczem powoli do przodu i proszę jakby zatrzymać tabele po 19 kolejkach to mają lidera. Nieźle idą ale fakt że dużo drużyn z czołówki tam szału nie robi. O dziwo ManU ładnie się trzymie i ma realne szanse na ugranie nawet może Ligi. Może być ciekawie w PL

konto usunięte

2

@budel17 Aktualna tabela w PL to piękna sprawa. Widziałbym tylko Arsenal nieco wyżej i jak dla mnie idealnie.

2

@budel17 Wczorajsza wygrana była ich 11-stą z rzędu, a ich ostatnia porażka miała miejsce 21 listopada w meczu ze Spurs. Nieźle się rozkręcili, może wreszcie Pep coś ugra w LM.

konto usunięte

2

@budel17 ja myśle ze City bez problemu wygra ligę. Jedyny sensowny rywal czyli Live pogubiło za dużo punktów. Niewiadoma są miejsca 2-4. Moim zdaniem zgarną je United, Tottenham i Liverpool.

1

@budel17 Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję każdej drużyny z Topu obecnie Man City to najmocniejsza ekipa w Europie, oczywiście ze względu na bieżącą dyspozycję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?