La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

0

Jestem leniem i nie chce mi się sprawdzać, a może ktoś był w takiej samej sytuacji i wie jak to jest. Mieszkam w Holandii, załóżmy że lecę do Polski na jeden dzień i wracam. Uda się bez problemów czy jakieś kwarantanny i inne bajery?

2

@Nano22 lecisz transporten zbiorowym z kraju UE więc masz kwarantanne

2

@Bykunn A jak pojedzie transportem naziemnym (autokarem), wysiądzie na granicy i przejdzie w pojedynkę to kwarantanna go omija? pytam z ciekawości ;)

2

@MesQueUnClub_87 tak. Jak się przybywa w jakikolwiek sposób z poza UE to jest kwarwntanna tak czy tak. Dlatego jak ktoś leci na wakacje np na Bali to wraca do Berlina i wraca do Polski autem

1

@Bykunn
A to juz w ogóle czysty debilizm rzadzacych:)

2

@lucca87 no a jak :D piękny system, idealny do cwaniakowania, tylko nie wiem czy o to powinno chodzić rządowi :D

2

@Bykunn
problem jestem w tym że oni nie myślą, część Polaków jednak myśli i robi z nich pośmiewisko i jeleni:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?