- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
2
Co do tej aborcji i wyroku, zupełnie bez sensu wywleczony temat. Ale jeśli już sprawa stała się faktem, to powinni zrobić referendum. To jednak w obecnej sytuacji nie jest dobry pomysł. Zajmowanie się teraz sprawą aborcji to niestety taktyczne zagranie PiSu, które im może przynieść korzyści, ale na pewno nie obywatelom.
Całej sprawie nie służy też to, że na czele przeciwników decyzji są takie "osobistości" jak Lempart.
1
@CatalanDream nie wiem czy to im przyniesie korzyści niby dowalił lewicy, ale oni zyskają na tym niezdecydowanych, których mogą przekonać, tak mi się wydaje.
1
@NaFazieHitman Też prawda, ale miałem bardziej na myśli to, że dzięki temu mniej ludzi zwraca uwagę na absurdalne decyzje w sprawie wirusa.
0
@CatalanDream aborcja to sprawa medyczna a nie sumienia, nie nadaje się do referendum bo ludzie nie wiedzą w 99% o co chodzi, jak wyglądaj i dlaczego się wykonuje. Propaganda TVP głupia swolocz przekonałaby do swojego.
0
@chosenone bardzo dobrze wiedzą i to wy siejecie propagande według nas.
0
@chosenone To nie wiem jak inaczej rozwiązać ten spór
0
@NaFazieHitman tak Grażyna ze sklepu wie lepiej od lekarzy:) takie bajki to możecie wciskać Godek i tym podobnym
1
@chosenone Tak samo można powiedzieć że "Julka" wie lepiej od lekarzy
0
@CatalanDream ja mam poglądy dużo bardziej liberalne i patrzę ze strony medycznej ale uważam, że po prostu nie trzeba było tego ruszać. Pewnie za 10-15 lat i tak zostanie to zliberalizowane tak jak na zachodzie bo społeczeństwo raczej idzie bardziej liberalną stronę.
0
@CatalanDream tylko, że 99% lekarzy uważa, że aborcja musi być dostępna, wiec słaby argument