- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1768 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1768 Culés
2
Poseł Horała z PiS stwierdził, że trzeba szybko budować trzeci pas autostrady Warszawa- Łódź, bo już za chwilę będą tamtędy jechały "potoki pasażerów do Centralnego Portu Komunikacyjnego". Oni są chyba rzeczywiście na tyle głupi, że będą realizować lotnisko w środku pola za 100 miliardów w czasach, kiedy przyszłość branży lotniczej jest jedną wielką niewiadomą, a doświadczenia światowe z budowy podobnych obiektów są mało zachęcające (np. lotnisko pod Berlinem).
4
@Przemek2323 przyszłość branży lotniczej niewiadomą? branża lotnicza zaraz będzie używać wodoru juz testują te technologię. podejrzewam, że za 20/30 lat właśnie to będzie napędzać wszystko co się rusza.
1
@Przemek2323 Czasami, żałuje, że interesuje się polityką... człowiek byłby spokojniejszy..
2
@Przemek2323 musza stołki obsadzić. W zasadzie zarząd już jest i od wielu miesięcy kasa płynie.
0
@NaFazieHitman I nie wsiądziesz do tego samolotu bo nie będziesz zaszczepiony :D jesteś młody zdrowy silny Twoja kolej na szczepienie 22 luty 2038 ;)
0
@ksobi w Anglii planują zaszczepić wszystkich do końca roku :PP
1
@NaFazieHitman No tak ale przpominam, że my żyjemy w Polsce :D no chyba, że Ty w Anglii to przepraszam :)
1
@Przemek2323 Kompletnie się nie zgadzam. Branża lotnicza jest jedną z najszybciej się rozwijających. To, że dostała po łbie to oczywiste tak samo jak zdecydowana większość biznesów i zakładów na świecie. Jednak chyba zgodzimy się z tym, że tak jak chociażby Hiszpanka wirus ten prędzej czy później się skończy. Póki co należy też dodać, że nie wykosił on 3/4 populacji a co to oznacza? To, że nie ważne ile minie czy 2 czy 3 czy 5 lat to ludzie wciąż będą latać a wtedy lotnictwo wróci na optymalny poziom.
Budowa CPK to inna sprawa. Z jednej strony pomysł ciekawy z drugiej może być z tego totalna klapa.
0
@Przemek2323 A gdzie chciałeś budować takie mega lotnisko, na miejscu pałacu kultury XD ?
Budowa CPK to nie jest chory pomysł jakiegoś wariata, tylko duża inwestycja, która jest obarczona
jakimś ryzykiem, jak każda tego typu.
A główny sprzeciw to zwykły hejt opozycyjny, a nie merytoryczna dyskusja.