La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

43




Niestety chyba jedyne wyjście. Wszyscy jak się zobligują i razem otworzą biznesy to wtedy będą na Nowogrodzkiej wiedzieć że po prostu przegrali bo nic z tym nie zrobią.

Oby od 1 lutego ruszyła lawina otwarcia Polskiego Biznesu.

0

@FC1899Barca niestety dużo firm dostało kasę i jeśli otworzą będą musieli oddać chociaż nie mają już za co żyć. Otworzą tylko Ci którzy albo dostali mało albo nie łapią się pod te śmieszne tarcze.

konto usunięte

0

@chosenone to co dostają od rządu to nawet nie ułamek procenta tego co mogliby zarobić otwierając swój biznes

0

@ksobi no to każdy wie, tylko wyobraź sobie, że osoby które nie mają teraz żadnych pieniędzy nagle musza oddać często dziesiątki tysięcy złotych.

0

@chosenone
które firmy dostały? jak słuchasz TVP to może i dostały ale w rzeczywistości dostali na wiosne, teraz nic nie dostali a mamy juzprawie luty
zreszta ile to jest 5 tys,. + postojowe?
co to dla restauracji? weź nie rozmieszaj tu ludzi

konto usunięte

0

@chosenone moja siostra dostała 5 tys zł i to była jednorazowa pomoc :) a ma 3 sklepy odzieżowe

konto usunięte

0

@FC1899Barca S. Mentzen nagania klientów do swojej kancelarii. Musi być ruch w interesie

Ciekawe jaka byłaby sytuacja obecnie gdyby Konfederacja rządziła? Pamiętajcie to jest partia, która chce zniesienia m.in. składek na ubezpieczenie zdrowotne i całkowitej prywatyzacji służby zdrowia!!!

1

@Joaquin88 nie jestem za konfederacja ale prywatną służba zdrowia mmm to by było coś pięknego

konto usunięte

0

@karci0 Za zbadanie temperaturki w szpitalu stówka. To byłoby coś pięknego...;) A gdzie tam skomplikowane operacje.

1

@Joaquin88 A teraz to jak jest ? Ściągają z ciebie miesięcznie potężne składki a jak przychodzi do leczenia to w 2/3 przypadków większość jest zmuszana szukać prywatnie ratunku czy pomocy bo na NFZ można się przekręcić...

1000 kroć bardziej wolę zniesienie ZUS i niech mi nie kradną moich pieniędzy a każdy odpowiednio prywatnie ubezpieczy się zdrowotnie tam gdzie mu będzie pasowało.

0

@lucca87 o znowu odnalazł się wszytkowiedzący. Wiele osób i firm dostało sporo pieniędzy, sam dostałem ponad 7 tys. dwoje moich znajomych z branży rozrywkowej i eventowej dostali grubo po ponad 20 tys co im pozwoliło zahibernować firmę i oczywiście teraz byliby zmuszeni otworzyć ale nie mają za co oddać państwu. Widzę, że kochasz gadać uogólniając o wszystkim.

0

@FC1899Barca nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile musiałbyś bulić za pełne ubezpieczenia zdrowotne. W tej chwili płacisz 300 zl miesięcznie ubezpieczenia, jest to równowartość jednej wizyty lekarskiej. Wymagaj teraz od przeciętnego Polaka a tym bardziej emeryta, że będzie sam sobie opłacał prywatne ubezpieczenie albo sam prywatnie się leczył. System Amerykański jest jednym z największych bubli medycznych świata, przez ten system Ameryka przepłaca trzykrotnie w stosunku do jakości świadczonych usług.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Myślisz, że ci wszyscy ludzie, którzy leczą się na raka będzie ich stać na leczenie... Pokaż mi takiego, który po każdej wypłacie odkłada, bo mu może się pogorszyć zdrowie... Jeśli ludzie dostaliby większe pensje, bo nie byłoby składek to po prostu by te pieniądze przejedli. Z czasem te pieniądze i tak straciłby na wartości... Na szpital byłoby stać jedynie ludzi wybitnych, obrotnych i złodziei... Reszta umierałaby przed wejściem do szpitala i ta reszta to nie byliby w cale wszyscy nieroby!

0

@chosenone
czyli sam piszesz to co ja, dostali wtedy, a teraz nie dostali i byli zmuszeni otworzyć

masz jakiś problem ze sobą? po co zaczynasz jakieś prywatne wstawki?
zero klasy

0

@chosenone
a skad wiesz ile on płaci miesięcznie ubezpieczenia? jak jest uzależnione od dochodu? jasnowidz?

0

@lucca87 nawet jeśli płaci wyższą to ze wszystkich składek zebranych z całego życia pewnie nie opłaciłby 100% jednorazowego pobytu w szpitalu z powodu jakiejś poważnej choroby lub wypadku.

0

@lucca87 chcą otworzyć ale nie otworzą bo nie będą mieli z czego oddać państwu i od samego początku o tym piszę a wojenki prywatne ty zaczynasz wyskakując z tekstami o słuchaniu TVP.

0

@chosenone
haha:) tak jasne dobre, panu jasnowidzowi już podziękujemy

0

@chosenone
to nie była wojenka tylko prawda, bo tylko na tej stacji pokazują że jest super i dają
skoro piszesz ze daja to widocznie ją ogladasz, a potem po swoich znajomych mówisz sam że jednak już nie dają

bez odbioru

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@chosenone
do tego że wyolbrzymiasz, uwierz mi są osoby co płacą składki zdrowotne po kilka tysięcy miesięcznie

a z twojej jakie argumenty bo ty tak napiszesz
wiesz co można nawet nie iść do szpitala a zachorować na coś na co lek jest nierefudowany (a kosztuje miliony) i potem są zbiórki u jaworowicz albo w innym źródle - pytanie tylko po co wtedy te składki

nieważne, kolega wyżej napisał rację prywatne ubezpieczenie to jedyne słuszne wyjście - ale uwaga dla tych co sami zadeklarują i wtedy składek nie płacą


znów jakieś osobiste wycieczki

zero klasy prezentujesz
szkoda gadać
ja kończę

0

@lucca87 dobrze, że ty masz tak wielką klasę, że rozpoczynasz personalne wycieczki. W skali kraju osób zatrudnionych na etat zarabiających powyżej 50tys złoty jest niewiele, takie osoby są albo na działalnościach lub pozatrudniani w spółkach jako członkowie zarządów, kończy się to tak, że składki zdrowotnej płacą po 4 stówy.

0

@chosenone
co ty pierdzielisz za głupoty to az szkoda gadać - nastpenym razem sprawdź może ile wynoszą składki zdrowotne na dowolnym kalkulatorze wynagrodzeń

-dla przykładu wynagrodzenie 25 tys. brutto - składka miesięczna na zdrowotne ca. 2 tys./mies.
-15 tys. brutto - składka zdrowotna ponad 1,1 tys./mies
-35 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 3 tys. PLN/mies.
-7,5 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 600 PLN/mies.

400 stówy co miesiąc to nawet od średniej krajowej nie płacą - bo już blizej 500 PLN/co miesiac to jest

widzę już zaczynasz nawet papugować teksty ode mnie bo nie masz nic o powiedzenia - żenujące

0

@lucca87 25 tys. miesięcznie raczej rzadko na etacie się zarabia a sam wspominałeś o kilku tysiącach. Papugować cos od ciebie ździebko bym się wstydził.

0

@chosenone
ale jednak sporo takich osób w skali kraju jest, to że tobie sie tak wydaje że nie ma nie oznacza że ich nie ma
już przy 15 nie jest to 400 PLN na ZUS:-p, bawet nawet 7,5 to nie jest 400 stów jak to określiłeś

no cóż nie masz racji, masz dowody co sobie z tym zrobisz twoja sprawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?