La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

0

https://streamable.com/3gbsl7
co Sevilla zaklepała

1

@sewciu50 co się rzuca w oczy? To, że obrońcy mają kilka opcji podań. U nas poza wymianą między nimi piłek jedyną jest Busi i albo, on, albo klepanie, albo bramkarz, albo laga. Nie ma jak się przemieścić na połowę rywala.

0

@Rewolucja123 Masz troche racji ale myśle że jest też ogromny problem z pewnością. Tutaj Sevilla zagrała bardzo pewnie, jak Barca za najlepszych lat np. prostopadłe podanie wszerz pola karnego - najbardziej zakazane podanie w każdej szkółce i klubie w Polsce xD było wykonane pewnie i bez zawachania. U nas bardzo dobrze widać że zawodnicy nie do końca sobie ufają. Bo a to Busquets sobie poda do przeciwnika, a to Lengletowi się piłka od sęka odbija.

0

@Rewolucja123 Barcelonę od wczoraj oglądasz? Przecież z tym problem już jest od dawna. Tylko ktoś do naszych szybko podbiegnie to od razu panika i wyjazd. Często nawet nie ma do kogo podać bo każdy stoi w miejscu. Za czasów Pepa coś takiego było nie do pomyślenia. Aż mi sie przypomniał mecz z Bayernem gdzie Thiago każdy wykop Matsa przejmował bo tak fatalnie byliśmy ustawieni

0

@sebo939 Nie, że posbiega. Tak często było za EV. U Koemana bez znaczenia, on nie ma środka. Pedri i Frenkie oraz atakujący są za daleko od pivota i reszty z tyłu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?