La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

23

Todibo może wrócić do Francji. OGC Nice jest zainteresowane sprowadzeniem piłkarza. Trwają rozmowy. [DiMarzio]

konto usunięte

0

@BarcaInfo 20 mln i niech idzie.

5

@MarcelNJ11 Ten klub nie stać na takie wydatki. Zostanie wypożyczony z opcją wykupu znając życie.

3

@MarcelNJ11 Za niego nawet 2 mln nie dostaniemy xd

1

@BarcaInfo może to kontrowersyjne, ale jeśli zawodnik ma 21 lat i kontrakt do czerwca 2022 to może warto by go było przytulić go na drugą część sezonu, a latem ewentualnie sprzedać. Koeman mógłby go ocenić - zawodnik ma kontrakt gwarantujący mu najniższą pensję w zespole - 0,6mln euro na rok. Jest co prawda po kontuzji, ale już pojawia się w kadrze meczowej zatem szkoda by było skreślać go jeśli jest aż tak bardzo tani w utrzymaniu. Poza tym wolałbym aby nowy prezes go sprzedał niż ufać kombinatorom z komisji zarządzającej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?