- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
10
Policjanci, komornicy, kontrolerzy biletów, prokuratorzy, czy aktorzy, sportowcy...no są to zawody, które niosą ze sobą ryzyko bycia tym nielubianym a nawet znienawidzonym. Nie ma chyba jednak drugiego takiego zawodu jak polityk. Przecież to jest nieprawdopodobne ile pierwotnych instynktów może wywołać taki powiedzmy minister zdrowia. No jak człowiek tak sobie wieczorkiem spojrzy na niego i posłucha co mówi, to ma flashbacki z Piły IV..
Uważam siebie za człowieka cholerycznego, ale jednocześnie rozsądnego i moralnie na wysokim poziomie, a i tak te gamonie potrafią mnie za każdym ... razem wyprowadzić z równowagi i sprawić, że pojawi się ta myśl. Dokładnie ta sama myśl, która i Wam się pojawia.
"Może kiedyś znajdzie się ten jeden odważny...i zrobi z nimi to, co należy".
Człowiek zamienia się w barbarzyńce na tą krótką chwilę. Z jednej strony mu wstyd, a z drugiej...to tylko pokazuje w jakim szachu nas trzymają. Jesteśmy bezsilni wobec silnych. To jest przerażające, że my nic nie możemy zrobić i jedyne rozwiązanie jakie przychodzi do głowy, to w akcie desperacji - rewolucja...
Do tego doprowadzili politycy i z roku na rok pogarszają sprawę, aż w końcu znajdzie się ten jeden odważny...
0
@michal26 Policja to służba, nie zawód.
1
@AlexDark00 taa...mityczna służba. Zawód, jak zawód. Też trzeba się znać na tej robocie ;)