- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2088 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2088 Culés
20
Helena: Siadać! Albo wstawać... Oto jest koperta z ostatnią wolą Mariana. Napisał to 10 lat temu na wszelki wypadek. Kazał wam wszystkim odczytać to po swojej śmierci. Masz pan to, panie Boczek, czytaj to.
Boczek: Ale... dlaczego ja?
H: Bo żeś pan z nim chlał!
B: Testament, ostatnia wola. Drodzy, kochani sąsiedzi moi. Oto ja, Marian Paździoch, dokonałem swego żywota i odszedłem na wieki do lepszego świata, gdzie nie ma ZUS-u, podatków i niesprawiedliwości społeczno-ekonomicznej. Jestem już w raju, na łąkach niebiańskich i słucham chórów anielskich...
H: Taa... tyle, że tam nie będziesz mógł chlać, baranie jeden.
Halina: Pani Helenko, naprawdę, nie wypada...
Ferdziu: Czytaj pan, panie Boczek, bo to jest pięknie napisane.
B: Wyobrażam sobie, jak teraz stoicie przy stole i wybałuszacie oczy. Zwłaszcza ten tępak Ferdynand Kiepski i ten gałgan z wyłupiastymi oczami co to wygląda jak małpa, jego syn Waldemar. Albo ten wiecznie nienażarty rzeźnik i świnia jedna, Arnold... Boczek, tłuścioch, niedojda i frajer-pompka. A ty Helena, też nie lepsza. Nic tylko ode mnie pieniądze ciągnęłaś. Z mojej krwawicy, wykarmiłem cię na własnym łonie, ty...
H: Drań! Daruj pan sobie panie Boczek, czytaj pan ostatni akapit!
A: Moją ostatnią wolą jest, żeby trzej debile - Kiepski, jego synalek i Boczek, zatańczyli Jezioro Łabędzie.
Mariolka: Dżizys! Dlaczego?
B: No właśnie, dlaczego? O, tu jest napisane dlaczego... "Dla jaj". Marian Paździoch
Spoczywaj w pokoju, panie Paździoch.
0
@Nano22 który to odcinek?
0
@Adwokatdiabla 160, Zbrodnia i kara