- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
25
Raport klubu odnośnie środkowych obrońców przedstawia się następująco: na ważne mecze zarówno Mingueza jak i Umtiti nie są gotowi. Ten pierwszy ze względu na poziom jak oferuje, a drugi ze względu na problemy fizyczne. Gerard Pique wróci dopiero w kwietniu. Raport głównie dotyczy tego by sprowadzić Erica Garcíę już w zimowym okienku transferowym, ponieważ jest potrzebny ze względu na wyżej wymienione aspekty. [TV3]
W raporcie są też plany na letnie okienko transferowe, gdzie klub zamierza pożegnać się zarówno z Juniorem Firpo, Neto jak i Umtitim. Alejandro Balde miałby zastąpić Firpo. [TV3]
8
@BarcaInfo I zostaje nam człowiek Babol Lenglet. Już widzę jak robią z niego sito Mbappe, Neymar, Di Maria i Icardi, to już Minguezy bym był bardziej pewny w tym meczu ;D
5
@BarcaInfo Dodaj do raportu obecną dyspozycję Lengleta. Myślę, że spokojnie pokonamy z nim w składzie takie City czy Bayern i to lekko bez straty gola :P
5
@Coutinho007 Lenglet się uczy, on się uczy, ciągle się uczy na błędach tylko szkoda, że coraz więcej ich popełnia i tracimy przez to śmieszne gole na miarę klubu z ekstraklapy. Morał z tego taki, że Lenglet się uczy bronić jak Duda języków obcych :D
4
@Barca_Big_Moment Najpierw to PSG trzeba przejść :D
2
@Barca_Big_Moment Jemu się co chwila urywa ktoś i przez braki w szybkości pozostawia autostrade do bramki na ogół, lub popełni głupi błąd w pk...
2
@Coutinho007 PSG pykniemy i nawet Lenglet bramkę strzeli :S
2
@Barca_Big_Moment Chyba samobójczą.
2
@Coutinho007 Czytasz w myślach :D
1
@BarcaInfo spust na tego Garcie jest taki, jakby conajmniej grał choć w połowie dobrze tak jak Arujo. Tutaj na już potrzebny jest napastnik, bo Griezmann i Braithwite to nie są zawodnicy dla Barcelony
2
@BarcaInfo na francuzów nie ma co nawet strzępić ryja. Czekam aż ich wszystkich pogonią wpi..u.
Jednak ciekawi mnie sytuacja Balde, chłopak ma 17 lat i póki co zdaje się że nie jest pierwszym wyborem w rezerwach. Zasadne jest pytanie czy będzie gotowy naciskać na Albe, który raz że młodszy nie będzie to od przyszłego roku potrzebuje minimum równorzędnego rywala do walki o skład, a najlepiej jeżeli sam zostałby rezerwowym.
Czy ten chłopak podoła zadaniu?
0
@Naturopata No obronę to też póki co tak średnio mamy obsadzoną, oeszem jest Araujo, ale jest też Lenglet popełniający babole, Mingueza czyli zapchajdziura tzw, Umtiti z 1 kolanem no i Pique na L4 do Kwirtnia.
0
@Dalhi Chodzą słuchy, że na LO chcą Gaye ale znajac zycie Jose nie przyjdzie i tak i zostaniemy albo z samym Albą na LO bo "Dest też może na LO grać" albo sprowadzą kolejny raz kolesia, który poziomem na LO będzie taki, że dalej będziemy za Digne tęsknić i sie wkurzać o to jak oddali za frajer Cucu.
0
@BarcaInfo wolałbym zaryzykować z Umtitim z PSG niż wystawiać Clementa który z drugoligowcami sobie nie radzi.
0
@Coutinho007 Gaya to dobra opcja, owszem. Głupio by było przegapić kolejną wyprzedaż w Valencii, ale mocno powątpiewam w ten transfer. Chodź to facet który jak najbardziej jest w stanie posadzić Albe.
Podobno jest temat Bernata, ale on wiecznie na L4 jest i chyba dużo tego Firpo nie przeskoczy, ale bez odstępnego i z tego powinni się cieszyć.
0
@Dalhi Bernat poważną ma kontuzje i ogólnie sporo na L4 też pamiętam był w Bayernie. Nie chce tu kolejnego bywalca stałego gabinetów lekarskich, już mamy Szamana i Dembusia.
0
@Coutinho007 Lenglet zjechał z poziomu dobrze, ale bez przesady. Garcia to nie jest nawet w połowie tak dobry jak Arujo
0
@Naturopata No masz jeszcze Umtitiego z 1 kolanem nie zdolnym zagrać 2 mecze pod rząd i Mingueze.