La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

1

Tak patrzę na te skoki i jakiś czas temu zastanawialiśmy sie czy Stoch łyknie Graneruda w PŚ. Teraz to ja nie wiem czy on sie w top 3 utrzyma. Co sie z nim teraz dzieje to jest niepojęte, zjazd do bazy niczym jakiś junior.

konto usunięte

2

@sebo939 On ma już 34 lata i nie mamy prawa od niego już nic wymagać. I tak w tym sezonie niespodziewanie wygrał TSC i zrównał się z Małyszem z wygranymi. On już tylko może, nie musi.

1

@AdiKingu96 Ja nie wymagam od niego wygrywania co konkurs. Ale żeby z miejsc na podium nagle zjechać do 3 dziesiątki to jest moim skromnym zdaniem coś nie tak. Zresztą Stoch w wywiadzie mówi że jest coś nie tak i sam nie wie co. Więc to raczej nie wiek jest powodem tej zapaści.

0

@sebo939 moim zdaniem odzyska formę na Mś i Raw air. Mam przynajmniej taką nadzieję.

0

@AdiKingu96 Co to znaczy "nie mamy prawa wymagać"? To jest sport, On reprezentuje nasz Kraj i skoro mam nie wymagać wyników to czas zejść ze sceny i zwolnić miejsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?