La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

2

Nie rozumiem po co te artykuły z wypowiedziami tego "znawcy" Rivaldo.

3

@LukaszJ Chyba po to, żeby nam wytłumaczyć oczywistą oczywistość.

0

@LukaszJ żebyscie otworzyli oczy i zerknęli w szerszym kontekście na klub i jego przyszłość. Gość często mówi z sensem.

1

@Bobo25 Z sensem?
Przecież on gada to co jest widoczne gołym okiem. Nic wartościowego i odkrywczego.
Np to, że nie sprzedaliśmy Messiego i było to błędem, bo odejdzie teraz za darmo i na tak wielkim zawodniku nic nie zarobimy.
Gdyby nie ta wypowiedź, to w życiu bym na to nie wpadł.

konto usunięte

1

@norbi77 Tylko że nikt Messiego nie chciał kupić i o tym Rivaldo zapomniał powiedzieć

0

@norbi77 no więc z sensem. Sam to przyznajesz. Więc w czym problem?
To że to jest oczywiste niestety dla wielu tutaj po wpisach sądząc oczywiste jednak nie jest.

0

@Janiama tego nie wiadomo do końca bo Bartomeu od razu publicznie powiedział że nie ma mowy o żadnej sprzedaży bez względu na cenę. Gdyby była inna narracja że strony kluby to może PSG lub ManC by się zdecydowały złożyć jakaś ofertę. Gdyby wiedziały że taki transfer jest realny mogliby sprzedać jednego czy dwóch swoich ze składu gdyby problemem było finansowe fair Play.

konto usunięte

0

@Bobo25 ale pamiętaj że była wtedy pandemia. Kluby zaczęły tracić dochody i MC chciało pozyskać Messiego za darmo. Zwłaszcza że miał tylko rok kontraktu. 100 mln plus z 60 mln pensji to kwoty wtedy ale też teraz trudne do wydania.

0

@Janiama wiem że była. Przecież to nie musiało być równe 100 mln, może np 80. Poza tym kwestia PSG czy ManC to bardziej chodziło o FFP bo przecież nawet w pandemii gdyby szejkowie wiedzieli że mają możliwość spełnienia ich pilakrskiego marzenia nie wahali by się ani chwili. Zresztą dla Messiego pewnie mogliby sprzedać nawet 2/3 graczy ze swojego składu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?