La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

6

I znowu dym w Barcelonie się zrobi. Od paru ładnych lat nie ma sezonu bez smrodu wokół klubu, bez rujnowania reputacji, bez rujnowania wizerunku. Mam trochę takie wrażenie, że Bartomeu ze swoimi ludźmi poszli na totalną wojnę z piłkarzami. Z jakiego powodu - nie wiem. Może by odegrać się za niechęć do Nich przez piłkarzy... Oczywiście jest to moja teoria i mimo że Bartomeu to dla mnie totalny pacan, który zrujnował ten klub ze swoimi nieudacznikami, to jednak jest to dość śmiała teza, nawet jak na Niego. Tak czy siak od paru ładnych lat praktycznie każdy, czy to legendy, czy nowi zawodnicy wypowiadają się bardzo źle o zarządzie co może być dowodem na otwartą wojnę którą były (dzięki Bogu) zarząd chce "obronić" swoje imię i pokazać kto rzeczywiście rządzi. Nie zdziwiłbym się gdyby opublikowanie kontraktu Leo, czy czyste wypuszczenie takiej informacji było dziełem ludzi od duetu Bartomeu&Rosell. Ci ludzie już wielokrotnie udowodnili, że posuwają się do najobrzydliwszych rzeczy. Idealnie pasowaliby do rządu PiS.

2

@macio_944 Ciekawe ile wypłynie na światło dzienne, jak nowy prezydent przejmie klub.

2

@AlexDark00 Aż się boje co nas czeka jak wszystkie trupy wypadną z szaf.

5

@Coutinho007 Jeszcze się okaże, że Barca jest własnością jakiejś Brazylijskiej firmy z odkurzaczami xD

3

@AlexDark00 Okaże się, że tam jest zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny 18 do 6 rano podbity przez urząd miar i wiar z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z okrągłą pieczęcią zakonu ojców małojców i z kontrasygnatą dróżnika ze stacji Włoszczowa.

2

@Coutinho007 Najlepszy odcinek kiepskich :D Tylko nwm co przed pisaniem scenariusza oni tam brali xD

1

@AlexDark00 Nie no ale już wypadło, że dalej spłacamy piłkarzy takich jak Malcom, Cou itd :D Ten Malcom to finalnie był niepotrzebny...

1

@Coutinho007 No nie dostał prawdziwej szansy, ale ogólnie jak na takiego piłkarza to to była promocja.

0

@AlexDark00 Nie dostał ale cóż :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?