La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

0



Cały Świat sportowy piszę o kontrakcie Leo. Jeśli te liczby są prawdziwe no to tym bardziej wierze że Leo po prostu odejdzie.
Dlaczego? proste... klubu który jest na skraju bankructwa nie stać na opłacanie największego kontraktu w Historii Sportu.

0

@FC1899Barca przeciez mu sie kontrakt konczy. Wiadomo ze jak chcialby zostac to musi duuuzo zejsc podpisujac nowy

3

@amanter Dlatego nie zostanie bo w PSG (na przykład) dostanie podobny kontrakt.

0

@amanter No i o to chodzi. Leo nie zejdzie a Barcy na taki następny nie stać.

2

@amanter no i co z tego ze kontrakt konczy ? Jak Barca (wedlug mediow oczywiscie) jeszcze mu premi calej nie wyplacila za podpis w 2017. Zaraz sie okaze ze on nawet jak odejdzie to Barca mu bedzie placic zalegla kase przez 2 lata jeszcze

4

@Tomek54321 Żeby tylko 2 przy takiej sytuacji finansowej :D

1

@FC1899Barca Szacunek dla Messiego, największy piłkarz w historii klubu, ale szkoda że nie odszedł i nie udało się zarobić trochę na nim. Niestety ale nie widzę żadnych pozytywów jego pozostania w Barcy na ten sezon.

konto usunięte

2

@FC1899Barca Ale zaraz ! Przecież spece od marketingu i ekonomii już policzyli że Leo generuje 300mln dochodu. Coś się musieli pomylić w tym el mundo.

1

@Bykunn no tak tylko napisalem ze 2 lata a tak szczerze to niewiem ile hehe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?